20-latek kradł perfumy i alkohol

20-latka podejrzanego o liczne kradzieże sklepowe zatrzymali policjanci

 

20-latka podejrzanego o liczne kradzieże sklepowe zatrzymali policjanci z Suwałk. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia. 

 

Od końca marca bieżącego roku suwalscy policjanci otrzymywali zgłoszenia o kradzieżach w różnych sklepach na terenie miasta. Z półek znikały markowe perfumy i alkohol. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę ponad 2300 złotych. Poczynania złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu, dzięki czemu pracujący nad sprawami policjanci ustalili podejrzanego. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Suwałk, który był już znany policjantom. W poniedziałek (15.05) mundurowi zatrzymali zaskoczonego mężczyznę w sklepie, podczas kolejnej próby kradzieży. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży oraz kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi. Za to przestępstwo grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące 20-latek spędzi w areszcie.

1 Komentarzy

Michas

19/05/2023

Jeden oszukuje państwo na grube miliony , i dostaje odsiadkę np na dwa lata a za pare złotych  grozi  5 lat , chory kraj nienormalny system . Ze wszystkim jest tak w tej Polsce . 

Dodaj komentarz