Wielkanocna Rodzinna Gra Miejska w Suwałkach 

Wielkanocna Rodzinna Gra Miejska w Suwałkach 


W Poniedziałek Wielkanocny (1.04) szykuje się nowe wydarzenie dla Mieszkańców Suwałk i Suwalszczyzny. 

 

Wielkanocna Rodzinna Gra Miejska odbędzie się w naszym Mieście po raz pierwszy.

- Jeżeli ta inicjatywa spotka się z zainteresowaniem suwalskich rodzin, to będziemy ją organizowali co roku w coraz bardziej rozbudowanej formie. Święta Zmartwychwstania Pańskiego to czas, który spędzamy najczęściej w rodzinnym gronie przy wielkanocnym stole. chcemy nieco urozmaicić ten czas, żeby jeszcze bardziej poczuć radosną i rodzinną atmosferę tych Świąt - zaznacza organizator wydarzenia, Piotr Wasilewski

 

W poniedziałek, o dowolnej porze w godzinach 12:00-15:00 będzie można przyjść pod pomnik Marii Konopnickiej.. Tam organizatorzy przygotowali trasę pełną zagadek o tradycjach wielkanocnych oraz na temat wiedzy o Suwałkach. Celem gry będzie też znalezienie ukrytych na placu wielkanocnych jaj. Wszystkie drużyny złożone z przynajmniej dwóch członków Rodziny otrzymają drobne upominki. Organizator przewidział również trzy nagrody specjalne - jedną dla tej rodziny, która najszybciej pokona trasę, drugą dla najliczniejszej rodziny, która ukończy trasę oraz trzecią dla najmłodszego uczestnika wydarzenia.

 

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Suwałk do udziału w tym wydarzeniu. Warto na kilka chwil wstać od świątecznego stołu, spędzić świetnie czas na świeżym powietrzu i wrócić do świętowania po wspólnym przeżyciu niezapomnianych wrażeń. Gwarantujemy dobrą rodzinną zabawę! - powiedział organizator.

gra

Dodaj komentarz