W weekend Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA

Fundacja Teraz Wschód zaprasza na ekologiczny festiwal

Na dwa dni wspólnej zabawy, nauki i odkrywania świata na nowo zaprasza Fundacja Teraz Wschód. Wszystko za sprawą Festiwalu Ekologicznego EKO WIZJA, który odbędzie się w dniach 9-10 października w Parku Konstytucji 3-go Maja w Suwałkach.

 

Jest to pierwsza edycja Festiwalu, która w tym roku organizowana jest pod hasłem „Myślimy globalnie, działamy lokalnie”. Ekologia to temat tak ważny, że warto zwrócić na niego szczególną uwagę. Podczas Festiwalu suwalczanie zostaną poczęstowani solidną dawką wiedzy, ale organizatorzy przewidzieli też mnóstwo atrakcji – będą warsztaty i ciekawe konkursy. W parku pojawi się także miasteczko festiwalowe, a w nim stoiska firm z Suwałki i Polski. Odwiedzający będą mogli również spróbować regionalnych potraw czy kupić wyroby lokalnych producentów. Jak podkreślają organizatorzy Festiwalu: „Do naszego eko-świata zapraszamy wszystkich: dzieci, dorosłych i seniorów. Wspólnie pokażmy że losy naszej planety i przyszłym pokoleń nie są nam obojętne.” Wydarzenie rozpoczyna się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, o godzinie 10:00.

 

Organizatorem Festiwalu Ekologicznego EKO WIZJA jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez Fundację wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców.  Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na: https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod

 

bfbf

Dodaj komentarz