W poniedziałek pogrzeb Marcina Sudnikowskiego

Msza Święta Pogrzebowa Marcina Sudnikowskiego odbędzie się w poniedziałek 12. lutego


Msza Święta Pogrzebowa Marcina Sudnikowskiego odbędzie się w poniedziałek 12. lutego o godzinie 10.30 w Konkatedrze św. Aleksandra w Suwałkach.

 

4. lutego w wieku 50 lat odszedł nagle Marcin Sudnikowski, współwłaściciel portalu suwalki.info i wieloletni pracownik suwalskiej policji. Jak zawiadamia rodzina zmarłego, urna z prochami zostanie wystawiona w niedzielę 11. lutego w godzinach 13.00 - 19.00 w zakładzie pogrzebowym "Hades" na ul. Wyszyńskiego 3 (obok ul. Chopina). Pożegnanie w kaplicy dnia 12.02.2024 roku o godz. 10:00.

 

Msza Św. pogrzebowa odbędzie się w Konkatedrze św. Aleksandra w Suwałkach w poniedziałek 12. lutego o godzinie 10.30, po czym nastąpi wyprowadzenie na cmentarz parafialny przy ul. Bakałarzewskiej.

 

Marcin Sudnikowski był suwalczaninem, przez całe życie związanym z miastem. Był współwłaścicielem portalu www.suwalki.info. Na co dzień pracował natomiast w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Służbę rozpoczął w 1998 roku. Przez większość czasu związany był z pionem prewencyjnym. Od 2017 roku pełnił służbę w Wydziale Sztabu Policji KMP w Suwałkach. Był także ratownikiem oraz członkiem zarządu Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach.

 

Franek, jak mówili na niego przyjaciele, był zawsze otwarty na potrzeby innych i nigdy nie odmawiał pomocy. Angażował się w życie miasta. Miał wiele pasji, m.in. był czynnym kibicem Ślepska Malow Suwałki, pasjonował się jazdą na motorze. Jak mówili jego bliscy i przyjaciele, miał wiele rodzin. Zawsze służył pomocą, dobrym słowem i można było na niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Cieszył się każdą chwilą. Rodzina prosi, aby osoby udające się na pogrzeb zamiast kupowania kwiatów wpłaciły symboliczny datek na rzecz suwalskiego hospicjum.

 

klepsydra

1 Komentarzy

Nie liczny prawdziwy Policjant, który czcił zasady społeczne, Miło go wspominać

Dodaj komentarz