Nabór kandydatów do rady ds. osób niepełnosprawnych

Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie

 

Suwalski Ratusz informuje o możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Suwałk na nową kadencję 2023 - 2027.


 
Kandydatów – swoich przedstawicieli, mogą zgłaszać (po jednej osobie) działające na terenie Miasta Suwałk organizacje pozarządowe i fundacje – w terminie do 21 września 2023 r. Spośród zgłoszonych kandydatów, w terminie do 30 dni od ostatniego dnia dokonywania zgłoszeń, powołanych zostanie w formie pisemnej 5 członków, Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Suwałk, w tym przedstawiciel Gminy Miasta Suwałk. 

 

Zgłoszenia kandydatów w formie pisemnej, według wzoru stanowiącego załącznik, do niniejszego ogłoszenia, należy składać w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1 lub Noniewicza 71a (w poniedziałki w godz. 8.00 – 16.00, od wtorku do piątku w godz. 7.30 – 15.30). Dodatkowe informacje w sprawie, której dotyczy ogłoszenie, można uzyskać pod numerem telefonu 87/563 56 03. Karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miasta w Suwałkach. 

 

Źródło: UM Suwałki

1 Komentarzy

Dodaj komentarz