Marsz dla życia i rodziny przejdzie ulicami Suwałk

Centrum Życia i Rodziny zaprasza członków wspólnot do udziału w Marszu oraz Festynie

 

Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Dzieci Przyszłością Polski” przejdzie w niedzielę 17. września ulicami Suwałk. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Festyn Rodzinny w Paru Konstytucji 3 Maja.

 

Centrum Życia i Rodziny zaprasza członków wspólnot do udziału w Marszu oraz Festynie wraz z całymi rodzinami. Marsze odbywają się w całej Polsce, a w najbliższą niedzielę również w Suwałkach. 

 - Marsze dla Życia i Rodziny organizowane są w celu publicznego świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci - mówią o idei marszu organizatorzy. 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 mszą świętą w kościele Piotra i Pawła przy ulicy Wojska Polskiego 36. Następnie zebrani przejdą ulicami miasta do Parku Konstytucji 3 Maja, gdzie odbędzie się Rodzinny Festyn. Będzie muzyka, tańce dzieci, grochówka, słodkie przekąski i wiele więcej atrakcji. 

 

10 Komentarzy

Zue zuo

14/09/2023

Jak w Boże Ciało. Ludzie będą szli. Ot cala akcja i atrakcja. Dwie grazyny będą gadac o nowej salatce z ogórków. Chlopy ze reprezenacja ssie a dzieciaki beda biegac i sie nudzic. Co to ma pokazac? Ze my so i dzieci rodzo? A no i bezdzietni ksieza zato nierzadko o orientacji homo lub pedo. Nie ma i nie bedzie juz wzrostu dzietnosci. Ludzie nie sa debilami ze plodzic dzieci na zawolanie  bo i tak caly ciezar wychowania i utrzymania spada na rodzicow. Pozatym katolicka rodzina nie daje gwarancji wlasciwych postaw spolecznych oraz bezpieczenstwa. Ile to razy sie slyszalo w konekscie jakiejs tragedii " taka fajna cicha rodzina, do kosciola chodzili"  albo cytat "Moje uczucia jako chrześcijanina wiodą mnie do mojego Pana i Zbawcy, w którym dostrzegam wielkiego wojownika. Jako chrześcijanin nie mogę pozwolić się oszukiwać. Jako chrześcijanin mam obowiązek walczyć o prawdę i sprawiedliwość (…). Jako chrześcijanin mam obowiązki wobec swojego narodu”12 kwietnia 1922 w Monachium A. Hitler itd itd

To jest propaganda pisowska zorganizowana przez sektę 

 

Lewactwo, żałujecie powołać do życia własne dzieci, wasza sprawa. Chowajcie koty i zbierajcie kasę. Nie musicie też oglądać Marszu czy na niego iść. Możecie pojechać na paradę Lgbt i innych literek, życzę dobrej zabawy ! 

Dodaj komentarz