Air Show Odlotowe Suwałki

Na lotnisku odbyła się kolejna edycja Odlotowe Suwałki Air Show

 

Pod znakiem widowiskowych pokazów na niebie upłynęła sobota (29.06) w Suwałkach. Na lotnisku odbyła się bowiem kolejna edycja Odlotowe Suwałki Air Show.

 

Trzy bloki pokazów na niebie, masa atrakcji dla całych rodzin na ziemi oraz odsłonięcie pamiątkowej tablicy nadającej imię suwalskiemu lotnisku im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza - tak w wielkim skrócie można opisać najważniejsze wydarzenia tegorocznej edycji Air Show Odlotowe Suwałki, która jak co roku przyciągnęła na lotnisko tłumy suwalczan i przyjezdnych gości. Na niebie można było zobaczyć między innymi pokazy akrobacyjnej grupy spadochronowej z flagami, jedną z najbardziej spektakularnych grup, czyli ORLEN Grupa Akrobacyjna Żelazny, pokaz sił powietrznych wojsk polskich, czy też prezentację samolotów historycznych. Pokazy podzielone zostały tym razem nie na dwa, a trzy bloki - do dziennego i wieczornego, dołączyły widowiskowe pokazy nocne. na nich można było oglądać m.in. AIRBORNE PYROTECHNICS, czyli rodzinny team, ojca i syna, którzy przylecieli do Suwałk z Wielkiej Brytanii, aby dać pokaz motoszybowcami GROB 109b. Pokazy przedzielone zostały muzycznymi przerywnikami, choć w tym roku Airs Show nie towarzyszył koncert żadnej gwiazdy.

 

6 Komentarzy

Impreza świetna. Poziom toi toiów to masakra. Czemu podczas imprez w Białymstoku można mieć czyste toi toie, kraniki z wodą i pisuary a tu w Suwałkach mamy brudne? Ilość nieadekwatna do tłumu jaki przybył 

Ile organizacja tej imprezy kosztowała? trochę dziwne i smutne, bo wydajemy ogromne pieniądze na organizacje tego, jednocześnie zbieramy pieniądze potrzebującym...

A jak Pan myśli ? POdnieśli za ścieki ,wodę  i miejsce na cmentarzu bo trzeba się POpisać . Już raz się POpisał jak zamknięto Oddział Okulistyczny i otworzył PRYWATNĄ (miał układy z komuny) Za pieniądze z ZAĆMY trochę samolocików i szybowców wpadło ! Teraz to już łatwiej -POparcie GAWIEDZI i ,,PIENIĘDZY NI MA " ale nie wszystkim ! Na ŁORKIESTRĘ i AIR SOŁY są !

Barbara

09/07/2024

Przepiękna impreza na wysokim poziomie,cieszcie się matołki,że w Suwałkach coś się dzieje, a wszelkie niedociągnięcia zapewne zostaną poprawione w przyszłym roku.

Dodaj komentarz