W weekend turniej młodych piłkarzy

Turniej Piłki Nożnej Grodno CUP Rocznika 2014.

 

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 listopada w hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena, odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Grodno CUP Rocznika 2014.

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej GRODNO CUP Rocznik 2014 to kolejna zimowa propozycja zmagań w hali dla najlepszych młodych zawodników z Polski i zagranicy. Turniej jest cykliczną imprezą organizowaną w okresie jesienno-zimowym przez Akademię Piłkarską Wigry Suwałki przy ścisłej współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz przy wsparciu  Urzędu Miejskiego w Suwałkach. W zmaganiach weźmie udział osiem drużyn reprezentujących uznane Akademie z całego kraju. Wśród gości Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej będą: Wisła Kraków, Varsovia Warszawa, Legia Warszawa Soccer Schools, AP Jagiellonia Białystok, Żalgirietis Wilno, BVB Academy WBS Warsaw, AP Talent Białystok.

 

Zmagania młodych zawodników będzie można obejrzeć z trybun hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena w godzinach 9:00 – 19:00 (sobota) i 9:00 – 14:30 (niedziela) lub online na platformie YouTube na kanale Wigry Suwałki, na którym prowadzona będzie transmisja na żywo. Wyniki na bieżąco będzie można śledzić na platformie virium – https://tiny.pl/wdc6r.

Dodaj komentarz