Świąteczne zwycięstwo Wigier

Wigry Suwałki - KKS Kalisz 2:0

W sobotę (03.04) piłkarze Wigier pokonali na Stadionie Miejskim w Suwałkach drużynę KKS 1925 Kalisz 2:0.

Po dwóch porażkach z rzędu drużyna z Suwałk w końcu zapunktowała, dając swym kibicom świąteczny prezent. Duża w tym zasługa strzelca dwóch bramek dla Wigier, Denisa Gojki. Nasz zawodnik w 50. minucie gry popisał się precyzyjnym strzałem w samo okienko bramki rywali, a w 80. minucie przelobował bramkarza ustalając wynik spotkania na 2:0.

Po 24 rozegranych spotkaniach biało-niebiescy mają 43 punkty i zajmują piąte miejsce w tabeli II Ligi. Do miejsca dającego bezpośredni awans tracą obecnie osiem punktów. W następnej kolejce podopieczni Dawida Szulczka pauzują. Kolejny mecz rozegrają więc w środę 14. kwietnia o godzinie 18.00. Wigry na wyjeździe zmierzą się z Motorm Lublin.