Suwalczanin z powołaniem do kardy narodowej młodzików

powołanie na najbliższe zgrupowanie Reprezentacji Polski w boksie młodzików

 

Zbysław Waraksa (po prawej), 13-letni zawodnik sekcji bokserskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach otrzymał powołanie na najbliższe zgrupowanie Reprezentacji Polski i będzie walczył o wyjazd na Mistrzostwa Europy w słoweńskim Mariborze.

 

Selekcjonera kadry narodowej młodzików w boksie docenił ostatnie występy młodego suwalczanina i powołał go na najbliższe zgrupowanie kadry. Mowa o 13-letnim Zbysławie Waraksie, który w miniony weekend zaliczył udany start w turnieju selekcyjnym w Ciechocinku. Zbysław jest najmłodszym w historii sekcji zawodnikiem powołanym do kadry narodowej młodzików. Teraz młodego suwalczanina czeka wyjazd na najbliższe zgrupowanie reprezentacji i walka o wyjazd na Mistrzostwa Europy w słoweńskim Mariborze w sierpniu bieżącego roku. 

 

Natomiast przed suwalskimi pięściarzami kolejne bardzo ważne wydarzenia. W nadchodzący weekend w Sokółce odbędą się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego, pod koniec miesiąca zaś eliminacje kobiet do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie.

Dodaj komentarz