Suwalczanie z Pucharami Polski w Kickboxingu

Patryk Szyszko i Szymon Jakubowski, Puchary Polski w Kickboxingu K-1

Patryk Szyszko i Szymon Jakubowski z Suwałk w miniony weekend w Warszawie zdobyli Puchary Polski w Kickboxingu K-1.

W zawodach udział wzięło 4 zawodników Alpha Fight Club Suwałki: Patryk Szyszko (86 kg), Ernest Dargiewicz (75 kg), Szymon Jakubowski (71 kg) i Mateusz Pietruszewski (67 kg). Ernest i Mateusz po pierwszym dniu zmagań znaleźli się poza strefą medalową, przegrywając swoje walki na punkty. Lepiej spisali się Patryk i Szymon, któzy zwyciężyli w półfinałach, a następnego dnia ponownie okazali się lepsi od rywali. Patryk Szyszko pokonał obecnego Mistrza Polski Oriental Rules(Muay Thai) i zdobywa 1 miejsce w -86kg, a Szymon Jakubowski po bardzo mocnym pojedynku pokonał swojego przeciwnika i zdobył Puchar Polski Junior -71kg.