Prezydent podziękował sportowcom

 z prezydentem miasta spotkali się szachiści, pływacy i lekkoatleci

We wtorek (26.07) w suwalskim Ratuszu z prezydentem miasta spotkali się szachiści, pływacy i lekkoatleci. Włodarz chciał im podziękować za niedawne sukcesy oraz promocję Miasta Suwałki na arenach krajowych i międzynarodowych.

 

Nagrody od prezydenta otrzymali: suwalscy oszczepnicy Piotr Lebioda i Hubert Chmielak , suwalski masters, trójboista Jerzy Stefan Broc i pochodząca z Suwałk Mistrzyni Polski w szachach Michalina Rudzińska. Przedłużone zostały również stypendia olimpijskie dla Joanny Mendak i Edwarda Deca. Nagrodę za zdobycie 3 miejsca na Mistrzostwach Świata dla Niewidomych i Słabowidzących Juniorów otrzymał także Michała Racis, który w lipcu tego roku zdobył ten znakomity tytuł.

- Spotkania z Państwem to dla mnie zawsze ogromna radość. Ci co mnie znają wiedzą, że jestem wielkim fanem sportu, dlatego zawsze chętnie składam Wam gratulacje. Cieszę się oraz jestem dumny, gdy po raz kolejny wkraczacie na wyżyny swoich możliwości osiągając świetne sportowe rezultaty – mówił podczas spotkania Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

 

2 Komentarzy

To ci się wysilili, nie ma to tamto, cóż kopacze też promują, strasznie promują ........ i milionik, tylko za co!!!!

Dodaj komentarz