Paulina Staśkiewicz podwójną Mistrzynią Polski

XIX Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Warszawie.

 

Zawodniczka Berserkers Team Suwałki Paulina Staśkiewicz została podwójną Mistrzynią Polski podczas rozgrywanych w Warszawie XIX Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu.

 

W miniony weekend 11-12 listopada w Warszawie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Najbardziej prestiżowa i najmocniej obsadzona impreza w kraju zgromadziła łącznie 2361 zawodników. Suwalski klub reprezentował 9-osobowy skład.  

 

Zawody zakończyły się dużym sukcesem Pauliny Staśkiewicz, która została podwójną Mistrzynią Polski, nie dając szans rywalkom i wygrywając łącznie pięć walk przed czasem. Suwalczanka wygrała kategorię Adult oraz Master 1, niebieskie pasy -58,5 kg. Na tym jednak sukcesy suwalskiego klubu się nie kończą:

 

  • Marcel Borowski zostaje Mistrzem Polski w kategorii u12 -45kg. Wygrywając 4 walki przed czasem.
  • Damian Sołtysiuk w swoim debiucie na imprezie tej rangi po czterech bardzo mocnych pojedynkach zdobywa tytuł Vice Mistrza Polski BJJ.
  • Klaudia Beck po 3 walkach zdobywa tytuł Vice Mistrzyni Polski kat. Adult, białe pasy, -69 kg 
  • Kornel Słabiński bardzo dobra dyspozycja i przygotowanie tym razem wystarczyło tylko na brąz. Kat. Młodzicy -50kg

 

Patrycja Szmygel, Patrycja Kondradzka, Wiktoria Kalino oraz trener Miłosz Staśkiewicz tym razem bez medali, ale za to z cennym doświadczeniem na tak dużej imprezie.
 

Dodaj komentarz