OSiR On Tour wyruszy do Wilna

trzecia w tym roku rowerowa wyprawa w ramach OSiR On Tour

 

W poniedziałek 22. lipca odbędzie się trzecia w tym roku rowerowa wyprawa w ramach OSiR On Tour – tym razem w kierunku litewskiego Wilna. 

 

Podczas wyprawy nie zabraknie czasu na wspólną integrację. Udział w wycieczce to gwarancja dobrze spędzonego czasu na świeżym powietrzu, podziwiania pięknych krajobrazów i odkrywania fascynujących miejsc. W trakcie jej trwania organizatorzy przewidują kilka postojów, w tym noclegi w miejscowościach: Metele nad jeziorem Duś (Meteliai, kemping) oraz Białej Wace (Baltoji Voke, polska szkoła). Uczestnicy wyprawy zobowiązani są do posiadania namiotu i ważnych dokumentów (dowód osobisty / paszport). Transport wszelkich bagaży zostanie zapewniony przy pomocy samochodu zaopatrzeniowego.

 

PRZEBIEG TRASY: Suwałki – Krzywe – Stary Folwark – Krasnopol – Sejny – Łoździeje – Metele nad jeziorem Duś – Olita – Biała Waka – Wilno (dystans 215 km)

 

PROGNOZOWANY PROGRAM MINUTOWY:

Dzień I (22.07.2024 r.) Suwałki – Metele (75 km)

  • 8.30 – 9:00 – zbiórka uczestników na parkingu zlokalizowanym przy siedzibie pomysłodawcy (Dział Sportu, Rekreacji i Marketingu, ul. Wojska Polskiego 2);
  • 9:00 – start uczestników wycieczki.

 

Dzień II (23.07.2024 r.) Metele – Biała Waka (110 km)

 

Dzień III (24.07.2024 r.) Biała Waka – Wilno (30 km)

  • 20:00 – przewidywana godzina powrotu z Wilna do Suwałk (transport autokarowy)

 

Pomysłodawca informuje, iż jest to orientacyjny program minutowy i poszczególne godziny mogą ulec modyfikacji. W owym przypadku na stronie pomysłodawcy www.osir.suwalki.pl zostanie zamieszczona stosowna informacja. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do wniesienia składki w wysokości 200 zł, która w całości będzie przeznaczona na transport rowerów z Wilna do Suwałk z wykorzystaniem lawety.

 

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest złożenie formularza zgłoszeniowego wraz z równowartością składki w nieprzekraczanym terminie do 15.07. w Dziale Sportu, Rekreacji i Marketingu OSiR, ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki do godziny 16:00. Zapisy za pośrednictwem systemu dostartu.pl trwają! Bezpośredni odnośnik do formularza zgłoszeniowego: https://dostartu.pl/osir-on-tour-kierunek-wilno-v12441

 

 

Dodaj komentarz