Młodzi suwalczanie Wicemistrzami Województwa w boksie

zawodnicy sekcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach wicemistrzami w boksie

 

Tytuł Wicemistrzów Województwa Podlaskiego w boksie zdobyli w miniony weekend w Sokółce zawodnicy sekcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

 

Franciszek Hołub, Krzysztof Kwos i Mateusz Rzodkiewcz z tytułami mistrzowskimi, a Luiza Kamińska, Tomasz Sieńko, Natan Mironowicz, Filip Sokołowski, Kacper Wasilewski oraz Aleksander Chmielewski z wicemistrzowskimi - to indywidualny dorobek młodych suwalczan z sekcji bokserskiej OSiR Suwałki na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie, które odbyły się w Sokółce. Suwalscy pięściarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i na 11 startujących klubów wywalczyli tytuł Wicemistrzów Województwa Podlaskiego. 

– Jest to bez wątpienia dobry wynik i z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość. Nasi zawodnicy są pierwszym rocznikiem startującym w swoich kategoriach wiekowych i z powodzeniem mierzyli się ze starszymi rywalami. Co więcej, 11 pięściarzy naszej sekcji nie miało przeciwników w swoich kategoriach wagowych. Gdyby nie to, być może wynik drużynowy byłby inny - przyznał trener suwalczan Paweł Pasiak.

Foto: OSiR Suwałki

Dodaj komentarz