KONKURS LZS - sportowe gadżety do wygrania

KONKURS LZS - sportowe gadżety do wygrania

 

Wspólnie z Krajowym Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania są piłki, książki i inne sportowe gadżety. 

 

Wiele imprez sportowych organizowanych przez Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe odbyło się w ostatnim czasie w naszym regionie, począwszy od największej imprezy -  XXVI Ogólnopolskich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych w Białymstoku, po ostatni II Finał Centralny: Ogólnopolskich Igrzysk Aktywna Wieś w Augustowie. LZS-y stale się rozwijają i dążą do tego, by zachęcać głównie dzieci i młodzież do prowadzenia zdrowego trybu życia. 

 

W ramach promocji sportu i aktywnego trybu życia, Mieczysław Baszko, prezes Krajowego Zrzeszenia LZS ufundował naszym czytelnikom nagrody do wygrania w konkursie: piłki do siatkówki i piłki nożnej, książki, koszulki i inne sportowe gadżety! - Szczegóły TUTAJ!

 

Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe to ogólnopolska organizacja działającą w zakresie sportu, rekreacji i turystyki na rzecz mieszkańców wsi i miast. Do LZS należy 16 zrzeszeń wojewódzkich, których członkami są gminne i powiatowe zrzeszenia LZS oraz kluby. Działalność zrzeszenia opiera się na ponad 200 tysiącach sportowców, działaczy sportowych i wolontariuszy. LZS-y skupiają się na różnych dyscyplinach sportowych, takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka i wiele innych. Co roku organizowane jest kilkadziesiąt tysięcy imprez sportowych i turystycznych o zasięgu krajowym i regionalnym, w których udział biorą miliony uczestników. Pomagają one promować aktywność fizyczną, kształtować charakter młodych ludzi i tworzyć więzi społeczne w lokalnych społecznościach.

 

  • Ludowe Zespoły Sportowe są zazwyczaj złożone z amatorów, którzy grają lub uprawiają sport dla przyjemności i rekreacji, a nie zawodowo.
  • Drużyny LZS często reprezentują konkretne wsie, miasta lub regiony, rywalizując z innymi podobnymi drużynami z okolicznych obszarów.
  • LZS-y często pełnią ważną rolę w lokalnych społecznościach, integrując ludzi, promując aktywność fizyczną i budując więzi międzyludzkie.
  • Gracze LZS-ów zazwyczaj nie otrzymują wynagrodzenia za grę, a kluby opierają się na wolontariacie i lokalnym wsparciu.
  • LZS-y rywalizują w różnych turniejach i rozgrywkach na poziomie regionalnym, takich jak ligi lub turnieje pucharowe.

Dodaj komentarz