Andrzej Kowal nie jest już trenerem Ślepska Malow Suwałki

Andrzej Kowal nie jest już trenerem Ślepska Malow Suwałki

Z dniem 17 stycznia 2022 roku Andrzej Kowal przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera Ślepska Malow Suwałki - poinformował klub na oficjalnej stronie. 

 

Szkoleniowiec dołączył do drużyny przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020 i poprowadził biało-niebieskich w sześćdziesięciu dziewięciu meczach w PlusLidze. Mateusz Kuśmierz, będący drugim trenerem Ślepska Malow Suwałki, oddał się natomiast do dyspozycji zarządu. Końcowy, ligowy bilans trenera Andrzeja Kowala to dwadzieścia siedem wygranych i czterdzieści dwie porażki.

- Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki dziękuje trenerowi Andrzejowi Kowalowi za pracę na rzecz rozwoju klubu i historyczny awans do fazy play-off PlusLigi w sezonie 2020/2021. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące nowego kształtu sztabu szkoleniowego zostaną opublikowane w kolejnym komunikacie prasowym, w ciągu najbliższych 12 godzin - czytamy w komunikacie.

2 Komentarzy

Zmiana trenera nic nie pomoże bez wzmocnienia drużyny. Słabe wyniki to efekt odejścia do innych klubów kilku dobrych siatkarzy.

Jeżeli trener nie ma wpływu na dobór zawodników, a zespół w obecnym sezonie został mocno osłabiony. To kto ponosi za to odpowiedzialność ? Przyczyny słabych wyników należy szukać gdzie indziej. 

Dodaj komentarz