Jak można zamawiać catering dietetyczny w TIM Catering?

Jak można zamawiać catering dietetyczny w TIM Catering?

 

Na pewno takiej tematyki, jak jedzenie, nie można marginalizować. Należy jeść zdrowo i regularnie. 

 

Nie umiesz gotować? Nie masz na to czasu? Wybierz zatem oferowany przez nas catering! Jak można zamawiać diety pudełkowe w TIM Catering? Kiedy warto to zrobić? Poznaj także naszą ofertę!

 

Firma cateringowa TIM Catering oferuje swoje usługi w sektorze gastronomicznym od ponad... 20 lat. Doświadczenia nie można nam zatem odebrać. Tak samo jak ambicji, aby regularnie się rozwijać. Rezultatem podejmowanych przez nas działań są konkretne liczby. Zaufało nam ponad 20 000 osób. A np. na stronie internetowej Dietly mamy grubo ponad 8500 recenzji.

 

Nasze usługi są m.in. bardzo wygodne. Możesz np. zamówić catering dietetyczny na 2 sposoby. Jeżeli obawiasz się, że coś zrobisz źle itp. to skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Ten dział, w TIM Catering, działa przez 6 dni w tygodniu - od poniedziałku do soboty (w godzinach 08:00-15:00). Druga metoda to zamówienie poprzez naszą stronę internetową (wejdź tutaj https://timcatering.pl/zamowienie/#/).

 

Kiedy może być zamówiona dieta pudełkowa?

To zależy od wyboru metody. Jeżeli zdecydujesz się na złożenie zamówienia poprzez Biuro Obsługi Klienta, to możesz to zrobić w godzinach jego pracy. Bardziej uniwersalne jest tutaj zamawianie z poziomu naszej strony internetowej. Możesz to robić bowiem przez cały tydzień!

 

Od momentu złożenia zamówienia zależy też to, kiedy otrzymasz swoją dietę pudełkową. Jeżeli wykonasz to zadanie od poniedziałku do czwartku (do godziny 14:00), to zamówienie zostanie zrealizowane w przeciągu 2 dni roboczych. Co jeszcze warto wiedzieć? Zamówienia złożone w piątek (do godziny 14:00) będą zaś dostarczone w poniedziałek rano.

 

Schudnij z TIM Catering

 

Link: https://timcatering.pl/catering-dietetyczny/bialystok/ 

 

Co oferuje TIM Catering?

Każda nasza dieta pudełkowa jest profesjonalnie rozpisana (przez dietetyczki kliniczne bazujące m.in. na wytycznych Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej), przyrządzona, zapakowana, a później przetransportowana. Zainteresowani klienci mogą zamówić kilkanaście rozmaitych cateringów:

 

 1. Dieta Wybór Menu
 2. Dieta Standard
 3. Dieta Slim
 4. Dieta Sport
 5. Dieta Niski IG
 6. Dieta Hashimoto
 7. Dieta Office
 8. Dieta Vegetarian
 9. Dieta Vege + Fish
 10. Dieta Vegan
 11. Dieta Lactose Free
 12. Dieta Sport Premium
 13. Dieta Keto
 14. Dieta Keto Premium
 15. Dieta Less Gluten

 

Diety pudełkowe można wybierać w kontekście zakresu kalorycznego, zawartości makroskładników itd. Oferujemy jednak nie tylko catering dietetyczny. Możesz również wybrać dodatki (np. świeżo wyciskany sok).

 

W jakich dniach są dostarczane diety pudełkowe?

To zadanie wykonujemy od poniedziałku do soboty. Co z niedzielami? Czy wtedy nie można korzystać z diet pudełkowych? Po prostu w soboty są dostarczane cateringi na weekend (na soboty plus niedziele). Transport jest zaś realizowany bardzo profesjonalnie. Stosujemy odpowiednie autochłodnie, aby diety pudełkowe były w 100% świeże i najwyższej możliwej jakości.

 

W TIM Catering możesz samodzielnie złożyć zamówienie albo skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta. Gwarantujemy, że dostarczamy diety pudełkowe w sposób profesjonalny i punktualnie. Szanujemy czas naszych klientów!

 

Kup dietę i zyskaj plan treningowy za 1zł

 

Sprawdź aktualne promocje:


https://taniezdroweposilki.pl/ 


https://cateringsmakowity.pl/ 

 

– Materiał partnera

 

Dodaj komentarz