Specjalista ds. zaopatrzenia i obsługi magazynu

 Track Tec jest kompleksowym dostawcą elementów nawierzchni kolejowej, bazującym na produktach wytwarzanych we własnych zakładach. Stąd pochodzi połowa podkładów kolejowych i co trzeci rozjazd zabudowywany obecnie na polskiej sieci kolejowej. Część produkcji trafia na rynki zagraniczne. Cechą produktów jest ich uznana, wysoka jakość będąca efektem przyjętego priorytetu: pełnego zadowolenia partnerów firmy z wyrobów i ze współpracy z firmą Track Tec.

Specjalista ds. zaopatrzenia
i obsługi magazynu

Miejsce pracy: Suwałki

Opis stanowiska:

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Ofertowanie części do działów utrzymania ruchu,
  • Zakupy części zamiennych do maszyn na terenie miasta
  • Kontrolowanie dostaw materiałów do produkcji
  • Kontrolowanie stanów magazynowych surowców do produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji materiałowej w systemie CDN
  • Obsługa magazynu materiałów BHP
  • Zapewnienia wysokiej jakości wszystkich usług,
  • Przestrzeganie zasad prawa dot. zamówień oraz postanowień umów zawartych ze stronami trzecimi.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kategorii  B (obsługa samochodu służbowego)
  • znajomość zagadnień technicznych w zakresie utrzymania ruchu
  • rzetelność i sumienność.
  • uprawnienia na wózek widłowy (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym środowisku biznesowym
  • pracę w godzinach 7.00-15.00
  • pakiet socjalny (premia roczna, „wczasy pod grusze” dodatki świateczne)

Aplikacje (CV ) prosimy przesyłać na adres: m.kiendorowicz@tracktec.eu