Charytatywna licytacja - mapa Suwałk z podpisem Prezydenta RP

Licytacja mapy Suwałk z podpisem prezydenta

Wystartowała charytatywna licytacja mapy Suwałk z podpisem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Hani Poczobut. 

 

Przedmiotem licytacji jest własnoręcznie wykonana mapa Suwałk w antyramie z podpisem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Mapa została podpisana podczas wizyty Pana Prezydenta w Suwałkach w dniu 7 lipca 2020 roku. 

 

Hania Poczobut to 8-miesięczna dziewczynka, u której zdiagnozowano najcięższą postać choroby SMA - rdzeniowego zaniku mięśni. Wada genetyczna sprawia, że zanikają mięśnie – najpierw te odpowiedzialne za poruszanie się, później te, które odpowiadają za oddychanie, przełykanie, pracę serca. Jedynym ratunkiem jest innowacyjna terapia genowa w Stanach Zjednoczonych kosztująca ponad 9 mln złotych. 

 

- Na rzecz Hani organizowanych jest wiele akcji charytatywnych i licytacji internetowych. My wychodzimy z kolejnym i niecodziennym pomysłem jakim jest mapa Suwałk z podpisem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Własnoręcznie wykonana mapa może być wspaniałą pamiątką lub stanowić idealny dodatek do ściany z obrazami. Licytacja prowadzona jest do 15 lipca na platformie Allegro. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na zbiórkę charytatywną Hani. Potwierdzenie przelewu zostanie udostępnione dla osoby, która wygra licytację oraz na fanpage'u Głos Suwałk https://www.facebook.com/glossuwalk/. Liczymy na podbijanie kwoty i udostępnianie licytacji - informują organizatorzy licytacji Grzegorz Izbicki, Piotr Wasilewski, Damian Izbicki i Piotr Rydzewski. 

 

Link do licytacji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/mapa-suwalk-z-podpisem-prezydenta-rp-andrzeja-dudy

 

Link do oficjalnej zbiórki, na którą zostanie przekazana kwota z licytacji: https://www.siepomaga.pl/hania

 

5 Komentarzy

Suwalczanin

10/07/2020

Adrian tylko zeszpecił swoim bazgrołem taką piękną mapę

Promowanie się panów Izbickich, Wasilewskiego i Rydzewskiego na chorobie, w dodatku za cudze pieniądze i z kampanią w tle uważam za wyjątkowo obrzydiwe.

jsnfjbfhb

10/07/2020

Świetny pomysł! Pomijając prawdziwe intencje podpisującego to stety/niestety w naszym mieście jest masa zwolenników Pana A.D., a nóż ktoś się skusi. Małej Hani przyda się każdy grosz :) 

Dodaj komentarz