W przyszłym tygodniu nowa linia autobusowa na ogródki działkowe

Linia nr 22 pojawi się w Suwałkach

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach poinformowało, że od środy, 21. kwietnia uruchomiona zostanie nowa linia autobusowa nr ,,22” w kierunku Rodzinnych Ogródków Działkowych położonych przy ul. Wyszyńskiego w Suwałkach. Szczegółowe informacje dostępne będą na stronie internetowej PGK. 

 

hdh

123

3 Komentarzy

Proszę zweryfikować kursy autobusu linii 21 (Północna- Poddubówek). Jeździ on 10-20min później w stosunku do rozkładu jazdy. 

Misiek

18/04/2021

Dodane przez An w odpowiedzi na

Teraz obowiązuje rozkład ferie i wakacje. Kursuje zgodnie z rozkładem. 

Daruś

15/04/2021

Nie wiem kto w tym zakładzie wspaniałym układa ten rozkład jazdy ale bajzel w rozkładach to chyba specjalność tego zakładu.  Patrząc na linię 14 zajeżdżającą na Ogródki Malwa wynika z niego, że wszystkie kursy zarówno ranne jak i popołudniowe jadą do Sejneńskiej/PGK natomiast jest inaczej tylko te ranne jadą w kierunku Sejneńska/PGK, tak samo 22 linia, która wozić będzie powietrze zamiast rozpocząć ją gdzieś w mieście, żeby ludzie z miasta mogli dojechać do ogrodów Malinka/Borówka to bieg swój zaczyna od pętli na Nowomiejskiej,gdzie wsiadać nikt nie będzie bo nawet nie będą ludzie wiedzieli że tam jest taki autobus idąc dalej najbliższy przystanki na których może ktoś wsiądzie to Daszyńskiego i Kowalskiego BEZ SENS TOTALNY - fantazja ułańska kogoś poniosła z tą ,,nową" linią, która nie ma najmniejszego sensu. 

Dodaj komentarz