Grzegorz Krysa zostanie zastępcą prezydenta Suwałk

Z Ośrodka Sportu i Rekreacji do suwalskiego Ratusza

 

Z Ośrodka Sportu i Rekreacji do suwalskiego Ratusza. Grzegorz Krysa, dotychczasowy zastępca dyrektora OSiR-u zostanie zastępcą prezydenta Suwałk.

 

Od grudnia 2022 roku nieobsadzona pozostawała funkcja zastępcy prezydenta Suwałk. Jak wiadomo z pracy na rzecz kierowania Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach zrezygnował Łukasz Kurzyna. Procedura wyłonienia nowego zastępcy trwałą dość długi, jednak w piątek (31.03) Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk przekazał, że do Romana Rynkowskiego jako zastępca dołączy Grzegorz Krysa. 

- Zapowiadałem już wielokrotnie, że będę chciał uzupełnić zatrudnienie na stanowisku drugiego zastępcy po tym jak odszedł z Urzędu Miejskiego w Suwałkach Łukasz Kurzyna.. Współpracowałem z Grzegorzem Krysą od paru ładnych lat i mogę powiedzieć, że jest sprawny w działaniu. Jest zadaniowcem, nie ma możliwości żeby coś co zostało mu zlecone nie zostało wykonane. Jest zorientowany w tematach samorządu i Suwałk - mówił włodarz.

Grzegorz Krysa pochodzi z Przemyśla. Ma 54 lata. W Suwałkach mieszka od 1993 roku. Jest ekonomistą, absolwentem Głównej Szkoły Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Ukończył szereg szkoleń, głównie z zakresu podatkowości.. Przez większość kariery zawodowej związany był z suwalskim Urzędem Skarbowym gdzie pełnił szereg funkcji od pracownika jednego z działów po Głównego Księgowego Urzędu. W2017 roku wygrał konkurs na zastępcę dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, którą pełnił obecnie. Funkcję zastępcy prezydenta będzie pełnił od 1. kwietnia. 

- Postaram się zrobić wszystko by nie zawieźć zaufania jakim obdarzył mnie Prezydent Suwałk. Będę chciał również zasłużyć na zaufanie mieszkańców miasta realizując swoje obowiązki najlepiej jak potrafię – przekazał Grzegorz Krysa.

7 Komentarzy

Emerytowani policjanci i byli urzędnicy skarbowi. Urząd przechodzi w stan awaryjny. Należy zadać pytanie, czy jeszcze leci z nami pilot?  

tylko się wymieniają między sobą stanowiskami klika

Gnać SUWALSKĄ MAFIĘ. Po co oszukiwać ludzi, że trudno było wyłonić kandydata skoro był szykowany od kilku miesięcy. Czesio sam z siebie robi głupka. 

Dodaj komentarz