Czy lama ocali nas podczas apokalipsy zombie? Spotkanie dla programistów

Czy lama ocali nas podczas apokalipsy zombie?

 

Czy lama ocali nas podczas apokalipsy zombie? - O modelach językowych na ciężkie czasy opowie podczas kolejnego spotkania dla programistów w Parku Naukowo-Technologicznym Marek Żelichowski.

 

Park Naukowo-Technologiczny w Suwałkach zaprasza na spotkanie Rezerwat.IT, organizowane przez programistów dla programistów.  Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z programowaniem, czy realizujecie zaawansowane projekty, znajdziecie tu coś dla siebie. Naszym celem jest, abyście czuli się u nas dobrze, wychodzili ze spotkań zadowoleni i pełni nowych perspektyw.

 

Rezerwat.IT to przestrzeń, gdzie można dzielić się swoimi doświadczeniami, ostrzegać przed problemami i zachęcać do korzystania z różnych technologii. Spotkania te są doskonałą okazją do nawiązywania nowych znajomości, promocji siebie oraz swojej firmy. Jesteśmy tu dla Was i mamy nadzieję, że wspólnie zrewolucjonizujemy suwalski świat IT. Naszą ambicją jest rozwój technologiczny naszego regionu.

 

Data i miejsce: 18 czerwca o godzinie 18:00
Lokalizacja: Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach sp. z o.o. ul. Innowacyjna 1
Temat:  Czy lama ocali nas podczas apokalipsy zombie? - O modelach językowych na ciężkie czasy
Prelegent: Marek Żelichowski ma 31 lat, z wykształcenia jest ekonomistą, ale zawodowo realizuje się jako programista. Od 7 lat prowadzi własną działalność, wdrażając zaawansowane systemy finansowe dla czołowych globalnych firm, takich jak Roche czy ABB. Jego unikalne połączenie wiedzy ekonomicznej i programistycznej przekłada się na sukcesy w realizacji międzynarodowych projektów.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

  •   Wszystkie nasze spotkania są całkowicie bezpłatne.
  •   Część merytoryczna z udziałem ekspertów z globalnych i lokalnych firm IT.
  •   Część nieformalna, idealna do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń.

 

Rejestracja na wydarzenie https://app.evenea.pl/event/rezerwat2024/

2 Komentarzy

Dodaj komentarz