Andrzej Duda odwiedzi Suwałki

Prezydent Polski w Suwałkach

We wtorek 7 lipca 2020 roku odwiedzi województwo podlaskie, w tym m. in. Suwałki i Augustów Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Spotkania z mieszkańcami odbędą się:

 

  • w Suwałkach – Park im. Konstytucji 3 Maja ( przy muszli koncertowej ), godz. 13.00.
  • w Augustowie – Rynek Zygmunta Augusta, godz. 15.00.

 

 

28 Komentarzy

Rafcio

06/07/2020

Jedyny prezydent od czasów przemian ustrojowych, który faktycznie coś robi!!

13 emerytura, obniżenie wieku emerytalnego, 500+,wyprawka szkolna,brak opodatkowania do 26 roku życia,stawka godzinowa!!!

W końcu ludzie nie pracują za 5zl na godzinę.

Ale jak chcecie żeby pinindzy nie ma i nie było jak mówił Vincent to glosujcie na Rafałka.

Dziadek

07/07/2020

Dodane przez Barbara w odpowiedzi na

Boże, jeżeli jest to możliwe to odsuń ten kielich goryczy .

paula

07/07/2020

Dodane przez Rafcio w odpowiedzi na

Prezydent jest nie od programów tylko od podpisania ustawy lub nie oraz prawa łaski, program może mieć rząd i Premier bo to oni rządzą to ich kompetencje,Prezydent nic do zabierania czy dawania programów społecznościowych nie ma on podpisuje bądź odrzuca to co uchwala rząd

Gość

06/07/2020

oooo to Zieliński pewnie pęknie z dumy teraz, będzie sie prężył, żeby tylko guzik na koszuli nie poszedł :) A Duda będzie rozdawał te same promesy co Pinokio i ci przed nim?

Polak gorszego sortu

06/07/2020

swietnie, ze sobie przypomnial niecaly tydzien przed wyborami. Godzinka w Suwalkach, godzinka w Augustowie i cyk kolejne 5 lat dzielenia Polakow :)

Gość

06/07/2020

Dodane przez Polak gorszego sortu w odpowiedzi na

Przyjedzie żeby towarzystwo mogło się dobrze wyszczotkować i postać z obwoźnymi kartonikami z urojonymi dotacjami od rządu :)

Mam 50 lat i pracując muszę "obgonić" te wszystkie "500 plusy" dla tych, którzy nic nie robią i sfinansować 13-e emerytury. Akurat moje pokolenie dostaje tylko w żyć w Twojej "Krainie szczęścia". 500 powinno być tylko dla pracujących a zamiast programu "Madka 4+" dodatek do emerytury dla kobiet w jakiejś kwocie za każde dziecko. Oprócz pracy zawodowej musiały je jeszcze przecież wychować. Te z czwórką nie są od nich w niczym lepsze. Szacunek za to należy się wszystkim kobietom. Rzygać mi się się chce na tępe peany. Jak Ci Partia Szczęśliwości ściągnie tu wojska USA z immunitetem, jak w Japonii, szybciutko zmienisz zdanie w temacie "Darów Losu".

Człowiek uczciwie pracujacy i płacący podatki nic od tej władzy nie dostał. Nieroby biorą zasiłki, nieroby i dziecioroby biorą 500 plus a potem dzieci nie pilnują i dzieci z okien wypadają.I taka patologia zagłosuje za Dudę bo inaczej będzie musiałą iść do roboty, a na robotę ma alergię...

Ja również jestem w granicach 50-ki i jak pan Trzaskowski potrafię liczyć. Skąd te rozdwanictwo - skąd ten pomysł. Budżet=kredyt jest na maxa, więc należy wykorzystać środki z ZUS: 13 emeryturę i dodatek solidarnościowy. Może pan Duda dobrze myśli należy wydać wszystko jednorazowo, a nasze dzieci niech spłacają. Niestety jak nasze dzieci będą brały pieniądze za nic, to nigdy nie nauczą się pracować. Bardzo dobry początek Polska zostanie sprzedana ludziom, którzy będą potrafili pracować np. Niemcom.

Kogo nazywasz nie wykształconymi ludźmi? Chyba tych co mają krótką pamięć że dziś głosują na PO i rzekomo bezpartyjnych kandydatów. Nie trzeba być  magistrem żeby być inteligentnym człowiekiem Olo. Zresztą jak można oddać głos na kogoś co mówi jedno a robi drugie i jeszcze się tego wypiera to jest dopiero manipulacja

To ja wyjaśnie. Wykształcenie jest po to by ludzie samodzielnie myśleli a nie słuchali plującej jadem propagandy TVP i pajaców z PIS którzy robią z ludzi durni a sami grzeszą w najlepsze. Tylko ludzie nierozgarnięci sa w stanie kupić takie bzdety które im sprzedaje Duda i jego kumple. PO było pazerne na kasę, to prawda, ale PiS przebił wszystkich i wszystko. Zrobili skok na kasę i stanowiska, szczują ludzi na siebie, to na gejów, bo na lesbijki, a Duda ułaskawia dziecioluba....

Emilka

07/07/2020

Na 500+ Duda nie daje z własnej kieszeni, a z moich podatków. Są tacy, którzy całe życie pracują, a nie mają dzieci i 500+ nigdy nie dostali. Niech nie zabierają takich podatkow i nie dają 500+, na lepsze nam to wszystkim wyjdzie. Ale zaślepione mochery i tak pójdą zagłosować na Andrzejka, bo on taki dobry. "Madki bombelkow" też poleca pierwsze, bo 500+ dał dobry wujek Andrzejek.

Dokąd zmierzasz Polsko? ??

Gość

07/07/2020

Dodane przez Emilka w odpowiedzi na

Zobaczycie kto przyjdzie na spotkanie, matki pincet plus otyłe i leniwe niezdatne to żadnej roboty, dziadkowie bo dostali ochłap od Jarka po 1000 złotych i działacze partyjni, ewentualnie ktoś ze służb mundurowych po cywilu :)

Pytam bo nie wiem

07/07/2020

To w końcu ktoś powie jak z domu ma dudowa

Gość

07/07/2020

Dodane przez Pytam bo nie wiem w odpowiedzi na

Kornhauzer, Niemka, a PiS psuje na Niemców :P Może nawet spokrewniona z Axelem Springierem, który nasyła na Dudę Fakt żeby mu wypomniał ułaskawienie pedofila :P

Dodaj komentarz