Wieczór Sylwestrowy w SOK

Na scenie zaprezentuje się zespół Tenors Bel’Canto

 

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na Wieczór Sylwestrowy. Na scenie zaprezentuje się zespół Tenors Bel’Canto z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Wirtuozi Lwowa.

 

To wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników klasyki nie tylko operowej, do jakiej przyzwyczaili nas Pavarotti, Domingo, Carreras, Bocelli czy zespół Il Divo. Artyści są obdarzeni naturalnym, pięknie brzmiącym głosem. Wykorzystują niezwykłą mieszankę klasycznej opery i najnowocześniejszych utworów popkultury.

 

  • 31.12.2023, godzina 20.00
  • sala im. Andrzeja Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
  • bilety 120 zł, Suwalską Kartą Mieszkańca >> zniżki do 50% (dokument upoważniający do zakupu biletu zniżkowego należy okazywać przed wejściem na wydarzenie.)

 

Wirtuozi Lwowa

Słynący z artystycznej doskonałości, niezwykłej różnorodność wykonywania stylów muzycznych i programów Orkiestra Kameralna Wirtuozi Lwowa jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych orkiestr Ukrainy. Orkiestra Wirtuozi Lwowa rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku i działa w ramach Narodowej Filharmonii Lwowskiej. Orkiestra od tej pory wykonała ponad 2000 koncertów ze światowej klasy dyrygentami, solistami, prezentując się na najważniejszych festiwalach muzycznych w krajach takich jak: Polska, Niemcy, Szwajcaria, Słowacja, Belgia, Izrael, Kolumbia, Ekwador, Gwatemala, Nikaragui, Honduras, Peru, Salwador, Kostaryka, Holandia, Dania, Watykan, Włochy i Czechy. Orkiestra w swoim dorobku posiada 25 albumów studyjnych. Koncertmistrzem zespołu jest Wołodymyr Duda, który poprowadzi orkiestrę podczas sylwestrowego wieczoru w Suwalskim Ośrodku Kultury.

 

Dodaj komentarz