Wigry w Łomży bez punktów

ŁKS Łomża - Wigry Suwałki 2:1

W spotkaniu 13. kolejki piłkarskiej III Ligi Wigry Suwałki przegrały w sobotę (19.10) na wyjeździe z ŁKS Łomża 1:2.

Mniej udany okres niż na początku sezonu notują ostatnio suwalskie Wigry. Podopieczni Pawła Cimochowskiego najpierw przegrali z Victorią Sulejówek, a później zremisowali z Jagiellonią II Białystok. Obie ekipy znajdują się na ostatnich miejscach w ligowej tabeli. Tym razem jednak suwalczanie mierzyli się z bezpośrednim kandydatem do awansu. Jak się jednak okazało również Łomży biało-niebiescy wracają bez punktów. Gospodarze tego spotkania wyszli na prowadzenie w 36 minucie gry po trafieniu Huberta Antkowiak. Minutę po rozpoczęciu drugiej części meczu wynik podwyższył Hubert Mich. Wigry były w stanie odpowiedzieć w 66 minucie za sprawą trafienia Kamila Zalewskiego, ale więcej bramek w tym dniu już nie padło i to gospodarze cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów.

Po 13 rozegranych spotkaniach Wigry Suwałki mają na koncie 23 punkty i zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Liderem z 27 punktami jest Unia Skierniewice. W następnej serii gier biało-niebiescy zmierzą się przed własną publicznością właśnie z liderem tabeli III Ligi. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Suwałkach w sobotę 26 października o godzinie 16:00.