Były Premier w suwalskiej szkole

Były Premier w suwalskiej szkole

 

W poniedziałek (20.05), na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 4 pojawił się były  premier Mateusz Morawiecki z intencją wsparcia Adama Andruszkiewicza Kandydata PiS do Parlamentu Europejskiego.

 

Konferencja była częścią dłuższej podróży po regionie mającej przypomnieć o inwestycjach byłego rządu. Tym razem przypomniano że SZ.P. nr 4 jest rozbudowywana z rządowego programu Polski Ład na co otrzymała 20 mln. zł.

 

- Takich inwestycji jak ta w Suwałkach nie byłoby bez posłów Prawa i Sprawiedliwości, takich jak pan Adam Andruszkiewicz - mówił Mateusz Morawiecki, były premier RP i dodał - Przed nami wybory do Europarlamentu. Nasz kandydat z Prawa i Sprawiedliwości jest dynamiczny, młody i dbający o nasze małe ojczyzny.

 

Kandydat Adam Andruszkiewicz przekonywał, że to właśnie w Parlamencie Europejskim rozstrzyganych jest coraz więcej spraw dotyczących nas bezpośrednio. Wymienił Pakt Emigracyjny, Zielony Ład, czy wprowadzenie waluty euro.

 

W konferencji uczestniczyli także Piotr Wasilewski oraz Grzegorz Izbicki, miejski radny.

 

13 Komentarzy

SUWALCZANIN

24/05/2024

Dodane przez mireszkaniec w odpowiedzi na

A niby w jakim celu władze Suwałk miały się tam pojawić? Ze złodziejami się kumać? Normalny Ty jesteś?

PiSwyborca

22/05/2024

A kto poinformował, że Mateuszek kłamczuszek , założyciel Solidarności . Współtwórca wstąpienia do NATO i uni europejskiej będzie w Suwałkach?

Gdy został posłem w 2018 reaktywował polsko-białoruską grupę parlamentarną. Często gości z oficjalnymi delegacjami u urzędników Łukaszenki, narzekał tam na Unię Europejską.

Dodaj komentarz