Chętnych na karmniki nie brakowało

100 karmników trafiło dziś do rąk suwalczan

 

Jak zawsze dużym zainteresowaniem mieszkańców Suwałk cieszyła się akcja suwalskiego Ratusza, podczas której w czwartkowy (07.12) poranek rozdawano karmniki dla ptaków. 

 

100 karmników trafiło dziś do rąk suwalczan. Tradycyjnie w tym okresie władze miasta zorganizowały akcję podczas któej w sali 26 suwalskiego Urzędu Miejskiego na mieszkańców miasta czekał karmniki dla ptaków wykonane przez uczniów Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach. 

- Dzięki Wam, będziemy mogli pomagać naszym małym skrzydlatym przyjaciołom - dziękował uczniom za współpracę Urząd Miasta w Suwałkach. 

Żeby otrzymać karmnik należało wpisać się na listę, na której widniał będzie adres nieruchomości, gdzie zostanie umieszczony karmnik dla ptaka. Dodatkowo jeden mieszkaniec mógł otrzymać tylko i wyłącznie jeden karmnik. Obowiązywała zasada „kto pierwszy ten lepszy” i tradycyjnie już przed godziną 8.00 w holu Ratusza czekała kolejka chętnych.

 

2 Komentarzy

Anonymous

08/12/2023

A gdzie są karmniki z poprzedniego roku? 90% tej kolejki to stali odbiorcy urzędowego rozdawnictwa. Budki lęgowe, flagi, karmniki itp prezenty idą jak przysłowiowa woda. Po co mieszkańcom bloków budki lęgowe? Gdzie je zamontują? Na balkonie? Najwazniejsze, że za dormo!

Dodaj komentarz