SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Suwalscy modelarze z nowym rekordem Polski

Kolejne udane zawody mają za sobą zawodnicy sekcji modelarstwa lotniczego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, którzy nie tylko zdobyli medale, ale także dwukrotnie poprawili rekord Polski.

Weekend seniora z kulturą w Suwałkach

Biblioteka publiczna im. Marii Konopnickiej, Suwalski Ośrodek Kultury, Muzeum Okręgowe i Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zapraszają na WEEKEND SENIORA Z KULTURĄ. 

Przez awarię do pewności: Jak Kierowcy i Przewoźnicy mogą skutecznie radzić sobie z usterkami ciężarówek

Awaria ciężarówki może wywołać falę stresu i niepewności wśród kierowców i przewoźników. Pomimo że regularne serwisowanie i dbałość o stan techniczny są naszymi sprzymierzeńcami, to i tak w praktyce zdarza się, że musimy stawić czoła awarii. Na szczęście, z odpowiednim przygotowaniem i wsparciem, każda awaria staje się do opanowania.

Chciał wręczyć posłowi nożyczki "za zasługi w przecinaniu wstęg"

Do swego rodzaju happeningu doszło w środę (27.09) podczas otwarcia ścieżki rowerowej z Płociczna do Bryzgla. Kandydat Konfederacji do Sejmu Adrian Stankiewicz chciał wręczyć posłowi Jarosławowi Zielińskiemu z Prawa i Sprawiedliwości wielkie złote nożyczki. Rozsypane zostało również konfetti. 

Na sprzedaż działka budowlana na oś. Staniszewskiego w Suwałkach

Na sprzedaż działka budowlana na osiedlu Staniszewskiego w Suwałkach. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania miasta pod zabudowę jednorodzinną.