Zamiast sprzedać kocyk straciła 5 tys. zł

Kolejną ofiarą oszustów padła 39-letnia mieszkanka Suwałk

Kolejną ofiarą oszustów padła 39-letnia mieszkanka Suwałk, która chciała sprzedać w internecie kocyk dziecięcy, a zamiast tego straciła 5 tysięcy złotych.

 

Jak przekazała policji kobieta, na jednym z portali ogłoszeniowych w internecie wystawiła na sprzedaż kocyk dziecięcy do gondoli. Po jakimś czasie otrzymała informację o zainteresowanej kupnem osobie. Suwalczanka miała tylko podać maila i potwierdzić sprzedaż. Na e-mail otrzymała wiadomość z linkiem do przyjęcia płatności w który kliknęła, wybrała swój bank oraz wpisała login i hasło. Nieświadoma kobieta przekazała tym samym dostęp do swego konta oszustom. Po kilku godzinach zorientowała się, że zamiast otrzymać wpłatę za kocyk, pieniądze zniknęły z jej konta. Oszuści wykorzystali pozyskane od kobiety dane i za pomocą BLIK-a wypłacili łącznie pięć tysięcy złotych. 

1 Komentarzy

Paweł

18/09/2022

Karma do nich wróci wcześniej czy później. Jak można być takim gnojem i robić takie świństwo kobiecie. Ale to jest Polska co się dziwić Polak nauczony od małego oszukiwać kraść 

Dodaj komentarz