Ukradł rower, ale sam nie chciał go stracić

zgłoszenie o kradzieży niezabezpieczonego roweru spod klatki schodowej

Skradziony rower odzyskali policjanci z Suwałk. 29-latek podejrzany o kradzież zostawił swój łup przy sklepie, ale sam przypiął go linką do ławki.

 

W miniony weekend dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał zgłoszenie o kradzieży niezabezpieczonego roweru spod klatki schodowej jednego z bloków na terenie miasta. Właściciel jednośladu oszacował jego wartość na 600 złotych. Mundurowi zajmujący się sprawą odnaleźli sprawcę i zatrzymali go. W mieszkaniu 29-latka policjanci znaleźli błotniki od skradzionego roweru. Ostatecznie mundurowi odnaleźli utracony jednoślad. 29-latek po tym jak go ukradł pozostawił go przy sklepie przypinając linką do ławki.

 

Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności, ale w warunkach recydywy może być ona zwiększona o połowę.

3 Komentarzy

Suwałki

18/09/2022

Będzie coraz więcej kradzieży komuna wraca Polak nauczony kraść od pokoleń 

Ale jak robią wałki suwalczaki na VAT i paliwo kupują później po dwa trzy mieszkania bujają się BMW  to im można. No tak w Polsce sprawiedliwy ledwo żywy !!! 

Zimny kloc

19/09/2022

Dodane przez Jan w odpowiedzi na

Czy to takie ploty niudacznika życiowego. Ktory zapitalal na etacie cale życie i tylko garba i hemoroidów sie dorobil.

Dodaj komentarz