Cyrk Arena w Suwałkach - bilety do wygrania

W Suwałkach wystąpi Cyrk Arena.

 

Cyrk Arena zawita w niedzielę 7. sierpnia do Suwałk. Z tej okazy mamy dla Was wejściówki do wygrania w konkursie. 

 

Już 15. raz Agnieszka i Mirosław Złotorowiczowie mają zaszczyt zaprosić do swojego Cyrku Arena na nowe, ekscytujące widowisko 2022. 2-godzinny spektakl zapewni najwyższe doznania artystyczne zarówno małym jak i dużym widzom. W pokazie nie biorą udziału zwierzęta. 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dyrekcji cyrku powstał spektakl dla widzów od lat 2 do 102. Goście będą mieli okazję podziwiać prawdziwych mistrzów w swojej dziedzinie. W programie 2022: widowiskowe akrobacje na wrotkach, skoki na trampolinie na wysokość kilku metrów, napowietrzne ewolucje na sztrabatach i linie pionowej, zmysłowy pokaz tańca na maszcie pionowym, ekwilibrystyka na wałkach i bardzo rzadko spotykane w cyrkach akrobacje na linie luźnej. Nie zabraknie oczywiście komika. W tej roli Johnattan Fublee.

 

Narodowy Polski Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni sztuką cyrkową. „Arena” to bowiem nie tylko spektakl godny polecenia, ale również bajkowa oprawa świetlna, styl i elegancja pod namiotem. Przyjdź na najlepsze widowisko cyrkowe w Polsce i przekonaj się sam! 

 

Podwójne zaproszenie do Cyrku Arena możecie też wygrać biorąc udział w naszym konkursie!

Dodaj komentarz