Chcą likwidacji abonamentu RTV i kanału TVP Info

Zbiórka podpisów w sprawie likwidacji abonamentu RTV i kanału TVP Info

Zbiórka podpisów pod obywatelską inicjatywą w sprawie likwidacji abonamentu RTV i kanału TVP Info rozpoczęła się w poniedziałek (08.02) w Suwałkach.

 

- Jest to inicjatywa obywatelska, mająca na celu likwidację telewizji TVP Info, która jest telewizją propagandową partii rządzącej, a tak być nie powinno. Chcemy także likwidacji abonamentu radiowo-telewizyjnego, gdyż uważamy, że telewizja powinna być dotowana przez rząd i nie trzeba zbierać środków od mieszkańców. Jest tak w wielu krajach. Dzięki temu ani obecna, ani przyszłe władze nie miałyby możliwości uprawiania propagandy poprzez programy informacyjne. Zbiórka będzie prowadzona do końca tygodnia w biurze poselskim Platformy Obywatelskiej przy ulicy Kościuszki 76 w Suwałkach - poinformował Jacek Niedźwiedzki, radny Koalicji Obywatelskiej. 

28 Komentarzy

żadna telewizja nie powinna być zależna  i finansowana z budżetu państwa tak samo jak partie polityczne . TV z reklam i praw do produkcji co kształtuje rynek, a partie polityczne ze składek członków a nie jak obecnie czy chcemy czy nie chcemy to i tak w większości finansujemy z naszych podatków tych warchołów z pisu.

Wolę info TVP niż TVN. Tam konkretnie, mówią, a w TVN ie nic się nie podoba nienawiść i wrogość. Ostatnio TVN pokazywał niby Suwałki a to był Białystok. SAMI zobaczcie PO na bazarze postawiło lodówkę i szafę dla biednich tylko. BAZAR JEST ZAMYKANY NA NOC A TAM GDZIE PO STAWILI TO SIĘ HANDLUJE BEZ AKCYZY.. TO WIELKA GŁUPOTA, STARAJĄ POMAGAĆ  TYLKO NIE TYM CO TRZEBA. JAK PO kradło to i dalej będzie siedzą w Suwałkach na kilku stołkach.. Suwałki wogle się cofają do tyłku.

Program info TVP najlepszy. 

to było nie wybierać Cześka na prezydenta to by się nie cofały do kamienia łupanego i kostki oraz tylko klubu seniora 

"Suwałki wogle się cofają do tyłu " a można cofać się do przodu ? czy tylko cofać się za dwa mijlardy złoty  TV nie najlepiej funkcjonuje

 

To dopiero kanał> Jeżeli Pani gramatyka i słownictwo jest wynikiem oglądania TVP info , to gratuluję..

Poziom intelektu też ma Pani taki , jak i  ta telewizja..

Zbieracz

08/02/2021

Przy okazji dopiszcie do tej listy likwidację podatku dochodowego i akcyzy na alkohol i paliwo. Jeszcze VAT, ale to już może na jakiejś drugiej liście, co by miejsca na podpisy zostało.

Program PO to likwidacja wszystkiego. Jak mawiał klasyk Konon, za rządów PO nie bedzie niczego.

Robert Grzybiński

08/02/2021

Nie da się ukryć, że wybory w Polsce nie są uczciwe, kiedy tylko jedna strona korzysta z publicznych mediów, zasobów admnistracji, policji, wojska i innych służb mundurowych, rządu, leśników, spółek skarbu państwai wszelkich podległych strukur żeby niszczyć nieuczciwie kontrkandydatów.

się wyjaśniło, do niedawna myślałem że platfusy to są tylko głupki, ale jednak to są debile.  Jak mieli wszystkie media w ręku i mimo to przegrali wybory, to doszli do wniosku że kolejne przegrywają przez TVP. Otóż nie matoły, przegrywacie bo jesteście miernotami, co pokazała wasza ostatnia konwencja. Zero programu, zero pomysłu na cokolwiek. Hasła polityczne rodem z Rancza Wylkowyje. Gdyby nie TVN i 90% prasy i portali internetowych to z waszym poziomem  mielibyście poparcie na poziomie 1,5%. A ty Grzybiński, durny trollu, daj na luz i zniknij na jakiś czas bo jesteś nudny i słabiutki.

pis wygał bo ludzie sprzedali się za 500 plus, to dziwne że pisowcy tak narzekają na platformę a siedzą u nich na stołkach gdzie nawet nie potrafią odebrać maila to dopiero tymany 

Robimy listę likwidacji i delegalizacji koalicji dla żartu nazwanej obywatelską. I szkaradników demokratów - Młodych Cwaniaków.

NIEDŹWIECCY TO MAJĄ KREW NA RĘKACH, 21 LATEK W MOPSIE SIĘ POWIESIŁ, BO CHCIANO GO ODEBRAĆ OD KOCHAJACEJ MATKI. I KARY ZA TO NIE BYŁO. Połowę ulicy Kościuszki wykupione jest kamienic prze PO i stoi pusta w centrum miasta. A MIESZKAŃ SOCJALNYCH BRAKUJE TYLKO  CZYNSZE ZBM podwyższa... BIEDA I UBUSTWO ZA PO było, a teraz TVP info chcą zlikwidować co prawdę mówią o PO. TVN to kłamie i komuchow pokazuje.. NIE DŁUGO SUWAŁKI ZAMIENIA SIĘ WIEŚ, BO W URZĘDACH SIEDZĄ Z PO PO KILKA ETATÓW MAJĄ I REWIA MODY W URZĘDACH. 

INFO TVP JEST SUPER TELEWIZJĄ.. 

A CO SIĘ DZIEJE Z TĄ DZIAŁKA CO BYŁ SZPITAL DZIECIĘCY... SPRZEDANY ZA GROSZE I PODATKÓW NIE ZAPŁACIŁ.. A CO TAM BĘDZIE.. PUSTA KOŚCIUSZKI I TERAZ TAM PUSTY PLAC.. 

Przecież za rządów PO premier Tusk namawiał aby nie płacić abonamentu tv ponieważ zostanie zniesiony i co? Ludzie uwierzyli i przestali płacić przez co narobili sobie długów i postępowań komorniczych.Krótko mówiąc bezczelnie kłamali narażając ludzi na koszty. Sami nie zrobili nic w tym temacie. Teraz jak nie rządzą to bezczelni kłamcy udają dobrodziei .

Dodaj komentarz