Anielskie skrzydła pojawiły się w Suwałkach

Graffiti anielskich skrzydeł przy ulicy Noniewicza 48 w Suwałkach

Graffiti anielskich skrzydeł można zobaczyć przy ulicy Noniewicza 48 w Suwałkach i zrobić sobie przy nich zdjęcie.

 

Inicjatorem akcji jest Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego, Kamil Raczkowski. Wykonawcą graffiti jest Tomasz Krzyżewski. Przedsięwzięcie ma na celu promować Suwałki przez zamieszczenie logotypu Pogodne Suwałki przy anielskich skrzydłach. W inicjatywę włączył się Prezydent Suwałk przekazując farby oraz Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa udostępniając ścianę.

 

- Postanowiliśmy namalować anielskie skrzydła zamieszczając pod spodem logotyp Pogodne Suwałki w celu promocji naszego miasta. Każda osoba będzie mogła zrobić sobie zdjęcie na tle anielskich skrzydeł. Jeśli opublikuje zdjęcie na swoich portalach społecznościowych to w ten sposób będzie promować nasze miasto  – powiedział Kamil Raczkowski.

 

- Dziękuję Kamilowi za inicjatywę oraz dla wszystkich, którzy dołożyli się do tego. Mam nadzieję, że będzie więcej takich akcji w Suwałkach, żeby było weselej w mieście i więcej się działo. Covid powstrzymywał to wszystko, może teraz wszystko ruszy i będzie więcej takich akcji – powiedział Tomasz Krzyżewski.

 

asdfgh

Dodaj komentarz