Poszukiwany wpadł, bo nie miał na twarzy maseczki

Wpadł 58-latek poszukiwany do odbycia kary za jazdę w stanie nietrzeźwości

Sejneński dzielnicowy zatrzymał mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. 58-latek poszukiwany był do odbycia kary za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 

W sobotę (06.03) około godziny 19.00 sejneński dzielnicowy w Pogorzelcu, zauważył mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa. Po chwili ustalił, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Augustowie. 58-letni mieszkaniec powiatu augustowskiego był poszukiwany do odbycia kary 150 dni pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu, a dziś (08.03) zostanie przewieziony do zakładu karnego.

1 Komentarzy

Mateusz

15/03/2021

Jakie to ciekawe że nikt w suwalskich mediach nie widzi nic złego w tym że policja szkaluje ludzi egzekwując przepis niekonstytucyjny... Kolejna sprawa to ciekawe jaką szkodliwość społeczną ma nie noszenie maseczki na takim wypizdowiu jak pogorzelec... Policyjny terror trwa w najlepsze, miażdży mnie wręcz bezmyślna posłuszność policjantów w takich działaniach... co będzie dalej?? Jak każą im do nas strzelać w imię słusznej sprawy, to też bez wahania będą w nas "napie..dalać" ołowiem bo rozkaz jest rozkaz??

Dodaj komentarz