Odwołane kursy z Suwałk do Białegostoku

Odwołane zostały m.in. kursy z Suwałk do Białegostoku

 

PKS Nova Oddział Suwałki informuje, że w związku ze strajkiem środowisk rolniczych wjazd i wyjazd z Białegostoku będzie w środę (20.03) całkowicie zablokowany. Odwołane zostały m.in. kursy z Suwałk do Białegostoku.

 

PKS Nova Oddział Suwałki informuje, z zaplanowanym przez środowiska rolnicze dnia 20.03.2024 (środa) strajkiem generalnym wjazd i wyjazd z Białegostoku będzie całkowicie zablokowany. Jak czytamy w komunikacie: "w zaistniałej sytuacji z przykrością informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów dnia 20.03.2024 r. będą odwołane":

 

  • kursy z Suwałk do Białegostoku i z Białegostoku do Suwałk,
  • kursy z Augustowa do Białegostoku i z Białegostoku do Augustowa,
  • kursy z Gołdapi do Białegostoku i z Białegostoku do Gołdapi.

 

W miarę istniejącej sytuacji na drogach nw. kursy Suwałki - Białystok będą realizowane tylko na odcinku Suwałki - Augustów i z powrotem o godz.:

 

  • 4.50, 6.40, 7.45, 14.35, 17.00 na odcinku Suwałki - Augustów,
  • 7.35, 11.40, 13.20, 15.30, 18.05 na odcinku Augustów - Suwałki.

 

Ponadto informujemy, że będą występowały utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i prosimy o przygotowanie się na czekające trudności - informuje PKS Nova.

22 Komentarzy

czy głupi to się okaże, wkrótce zielony ład dopadnie nas wszystkich. Wtedy otworzymy oczy i się okaże, że tylko rolnicy byli na tyle mądrzy żeby walczyć o swoje. 

A ludzie którzy nie byli w stanie dojechać do pracy i mieli z tego powodu nieprzyjemności?

A dostawy leków do aptek?

A jak ktoś w stanie zagrożenia życia musiał dojechać prywatnym autem do szpitala, bo karetka nie chciała przyjechać?

Nie napisałeś jeszcze o samolocie, który ma awarię i nie będzie mógł wylądować bo rolnicy blokują,o kierowcy autobusu,który dostał biegunki i spieszy się do sracza,o pędzących na złamanie karku stadzie koni

Taki straszny Zielony Ład, że produkty zdrowsze będą bez chemii, a rolnik dostanie i tak kasę z Unii. Już teraz jest masa dopłat, do produkcji, nawozów, do oleju napędowego, do OZE, usuwania folii itp., itd. Nie mówiąc już o 250 zł składki KRUS. A reszta musi to utrzymywać by dostać opryskany randapem produkt spożywczy. Bo wicie, rozumicie, nikt nie sprawdzi bo zaraz prostest.

Anonymous

20/03/2024

Tak trzymać, a ci którzy narzekają szybko zmienią zdanie po kolejnych "obietnicach" tego nierządu.

Mam  pytanie: Kto publicznie oświadczył w dniu 3 stycznia 2022 r. coś takiego cyt. "Zielony Ład w rolnictwie jest w pełni zgodny z programem rolnym Prawa i Sprawiedliwości z 2019 roku i bardzo dobry dla rodzinnych gospodarstw rolnych w Polsce. Dlatego europosłowie PIS poparli "moją" reformę wspólnej polityki rolnej, lewica była przeciw", nie wiecie Wania? - już Wam piszę - to Wasz pisowski komisarz ds. rolnictwa UE Wojciechowski i to jest jego reforma, dicka Kaczyniaka z tamtego okresu nie będę cytował, bo pierdo.lił to samo, Moradziecki wszystko zaakceptował i podpisał, Kowalczyk min. rolnictwa z PiS namawiał rolników aby nie sprzedawali ziarna bo cena pójdzie niedługo w górę buahahahaha, firmy pisowskie (mafijne) zbijały w tym czasie kokosy na taniej ruskiej i ukrainskiej żywności, co pozwalało pisiorom obniżać inflację kosztem zdrowia Polaków, a pseudo gumofilaki z ruskiej solidarności siedzieli wtedy jakoś cicho, ciekawe dlaczego? Polacy pamiętają kto wprowadził ten burdel i kto naszym kosztem na tym zarabiał.

Powinna nawet jako spółka której właścicielem jest województwo, dotowana z pieniędzy podatników jak mniemem. Straty i niedochodzenie odszkodowania to naruszenie dyscypliny finansów publicznych i działanie na niekorzyść spółki.

 

mieszkaniec

20/03/2024

Pewnie niedlugo wszyscy polecimy do Brukselki bo tu nikt bie rozwiaze problemow

Mateusz

20/03/2024

Ukarać wszystkich terrorystów w filcach i luksusowych ciągnikach 

Dodaj komentarz