W sobotę (17.01) rano w wieku 92 lat zmarł Jan Adamczewski. Człowiek wyjątkowo zasłużony dla suwalskich Wigier, a także wieloletni członek zarządu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.
Jan Adamczewski przez kilkadziesiąt lat był ważną postacią związaną z klubem. Pełnił szereg odpowiedzialnych funkcji organizacyjnych – był działaczem, członkiem zarządu, a przede wszystkim przez wiele lat wyjątkowym kierownikiem pierwszego zespołu Wigier Suwałki.
Pan Jan był pogodnym i lubianym człowiekiem, w szczególności przez zawodników, trenerów oraz osoby, które przez wiele lat pracowały w Wigrach. Był świadkiem i współtwórcą historii naszego klubu. Jego odejście to strata dla całej wigierskiej społeczności. Pozostanie w pamięci jako osoba oddana i wierna naszemu klubowi.
Rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia.
Foto: Wigry Suwałki






