Udany początek rundy wiosennej

Sokół Ostróda - Wigry Suwałki 1:3

Wigry Suwałki wróciły do gry po zimowej przerwie i w pierwszym wyjazdowym spotkaniu pokonały Sokół Ostródę 3:1.

Przez całą pierwszą rundę biało-niebiescy nie potrafili znaleźć sposobu na wywiezienie trzech punktów z terenu rywala. Zimowa przerwa, przygotowania, zmiany w składzie drużyny i już w pierwszym meczu po przerwie niekorzystną serię udało się przerwać. Wigry zainkasowały trzy punkty w Ostródzie nawet mimo faktu, że już w pierwszej minucie gry straciły bramkę. Później jednak do siatki trafiali już tylko podopieczni Grzegorza Mokrego. Już w 7. minucie meczu debiutanckie trafienie Mateusza Lewandowskiego wyrównało stan rywalizacji, a zanim upłynął pierwszy kwadrans Wigry były już na prowadzeniu po trafieniu Mikołaja Łabojki. Wynik w 79. minucie ustalił Dawid Krzyżański i drużyna wraca do Suwałk z trzema punktami.

Inauguracja rundy udana, teraz czas na pierwszy mecz rundy w Suwałkach. Kibice na Stadion Miejski przy ulicy Zarzecze udadzą się w przyszłą niedzielę 6. marca, gdzie o godzinie 17:30 biało-niebiescy podejmą lidera tabeli II Ligi, Stal Rzeszów.