Udany debiut trenera Ślepska

Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin 3:1

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki pod wodzą nowego trenera odnieśli pierwsze w 2022 roku zwycięstwo, pokonując przed własną publicznością Cuprum Lubin 3:1.

 

Efekt nowej miotły zadziałał. W niedzielę (23.01) w hali Suwałki Arena siatkarze Ślepska rozegrali pierwsze spotkanie z trenerem Dominikiem Kwapisiewiczem na ławce, który zastąpił na stanowisku Andrzeja Kowala. Zmiana podziałała mobilizująco na zawodników, którzy rozegrali dobry mecz, a co najważniejsze w obecnej sytuacji w tabeli, zainkasowali niezwykle ważne trzy punkty. Pierwsze dwa sety padły łupem gospodarzy, którzy zwyciężali 25:18 i 25:20. W trzeciej odsłonie meczu do głosu doszli przyjezdni, wygrywając 25:18, jednak czwarta partia znów należała do Ślepska - 25:18 i całe spotkanie wygrane 3:1. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem meczu został Bartłomiej Bołądź, atakujący Ślepska Malow Suwałki.


Zwycięstwo cieszy, jednak aby odbić się od przedostatniego miejsca w tabeli trzeba będzie punktować także w kolejnych spotkaniach. Najbliższa okazja już w piątek 28. stycznia, kiedy to Ślepsk zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Radom. Początek meczu o godzinie 17.30. 

Dodaj komentarz