Ślepsk górą w meczu z Resovią

Ślepsk Suwałki - Asecco Resovia Rzeszów 3:1

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki wrócili do rywalizacji po dwutygodniowej przerwie i zwyciężyli w meczu 17. kolejki PlusLigi z Asseco Resovią Rzeszów 3:1.

Początek spotkania to prawdziwy popis gry siatkarzy Ślepska, którzy dominowali od początku do końca partii i pozwolili rywalom na zdobycie jedynie 12. punktów. W drugim gospodarze nadal kontrolowali grę i zwyciężyli do 21, choć coraz częściej do głosu dochodzili goście. Dowodem na to była trzecia partia, którą zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów przedłużyli swoje szanse na końcowy triumf. O wyniku spotkania zadecydował jednak czwarty set, który po emocjonującej końcówce padł łupem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala zwyciężyli tym samym z drużyną z Rzeszowa już po raz czwarty w krótkiej historii występów w PlusLidze. MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu wybrano Bartłomieja Bołądzia, atakującego biało-niebieskich.

Kolejny mecz siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają 18 grudnia, kiedy to zmierzą się z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Początek spotkania w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" o godzinie 20:30.