Słabsza seria siatkarzy

W zaległym meczu 14. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3. To trzecia z rzędu porażka biało-niebieskich.

Suwalczanie prawdziwą batalię stoczyli w pierwszym secie, który ostatecznie przegrali 31:33. Podbudowani rywale kolejne partie wygrywali już bardziej pewnie do 18 i do 19, nie pozwalając gospodarzom na zwycięstwo w żadnym secie. - Błędy komunikacyjne były bardzo widoczne - powiedział tuż po spotkaniu Andrzej Kowal, szkoleniowiec biało-niebieskich.

Audio file

Po 18. kolejkach Ślepsk Malow Suwałki zajmuje 11. miejsce w tabeli PlusLigi. Kolejny mecz suwalczanie rozegrają 9 lutego, o godzinie 14:45, w hali widowiskowo-sportowej "Suwałki Arena", a ich rywalem będzie zajmująca trzecią lokatę PGE Skra Bełchatów.