Skład biało-niebieskich na PreZero Grand Prix!

ślepsk Malow Suwałki

Wiadomo, kogo wystawi Ślepsk Malow Suwałki na zbliżającą się, drugą edycję PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki

 

To nowy format wakacyjnych rozgrywek na boiskach do siatkówki plażowej, który zapoczątkowano w 2020 roku. Główną areną tegorocznych zmagań będzie kompleks sportowy “KS Wanda” w Krakowie.

Jak informuje Klub do rywalizacji w drugiej edycji PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki przystąpią: Mateusz Laskowski, Łukasz Makowski, Andreas Takvam, Cezary Sapiński, Paweł Filipowicz, Paweł Halaba, Przemysław Smoliński oraz Mateusz Czunkiewicz. Biało-niebiescy udadzą się do Krakowa w asyście członków sztabu szkoleniowego, w którego skład wchodzą: Kamil Skrzypkowski (trener), Andrzej Sawicki (trener przygotowania motorycznego) oraz Damian Słabiński (fizjoterapeuta). W meczu inaugurującym letnie rozgrywki siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się z Jastrzębskim Węglem, ubiegłorocznym triumfatorem plażowych rozgrywek. Warto wspomnieć, że jastrzębianie pokonali wówczas w finale PGE Skrę Bełchatów 2:0.

 

Nowością w ramach tegorocznej edycji Grand Prix będzie tzw. system brazylijski. W ubiegłym roku zespoły rywalizowały w tradycyjnym systemie grupowym. Dodajmy, że zwycięzca pary Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel zmierzy się z wygranym pojedynku Asseco Resovia Rzeszów – eWinner Gwardia Wrocław.

 

źródło i foto: Ślepsk Suwałki

Dodaj komentarz