Przegrana Wigier w Stargardzie

Wigry Suwałki przegrały z Błękitnymi Stargard

W pierwszym w sezonie 2020/21 spotkaniu wyjazdowym suwalskie Wigry przegrały 0:1 z drużyną Błękitnych Stargard.

Na inaugurację nowego sezonu w piłkarskiej 2 Lidze biało-niebiescy zainkasowali przed własną publicznością trzy punkty, pokonując 2:1 Olimpię Elbląg. Z planem zdobycia kolejnego kompletu punktów podopieczni Dawida Szulczka udali się w długą podróż na mecz z Błękitnymi Stargard. Tym razem jednak nie udało się zdobyć nawet jednego oczka.

Jedyna bramka w tym meczu padła w 41 minucie gry. Zagranie z prawego skrzydła Mateusza Bochniaka dotarło do Oskara Ryka, a ten z najbliższej odległości nie miał problemów z pokonaniem Hieronima Zocha. Piłkarze Wigier wielokrotnie w drugiej połowie oddawali strzały na bramkę rywala, ale niekorzystnego rezultatu odwrócić się nie udało i do Suwałk wracają bez punktów.

Kolejny mecz już w najbliższy piątek 11 września. Do Suwałk przyjedzie Skra Częstochowa, która wygrała swoje dwa pierwsze spotkania. Początek meczu o godzinie 17.00.