Poznaliśmy plan sparingów Ślepska

Plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2022/2023

Znamy wstępne plany siatkarzy Ślepska Malow Suwałki na najbliższe miesiące. Biało-niebiescy rozegrają kilka sparingów i wezmą udział minimum w czterech turniejach.

 

Pierwszym sprawdzianem przed sezonem 2022/2023, a zarazem okazją wzięcia udziału w gorącej, sportowej rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności "na piasku", będzie występ w trzeciej edycji PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, która odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia w Krakowie. Warto przypomnieć, że turniej odbywa się na boiskach do siatkówki plażowej. Formuła, zapoczątkowana w 2020 roku, przyciągnęła sporą rzeszę kibiców i jest transmitowana na antenie telewizji Polsat Sport. Areną zmagań ponownie będą boiska wchodzące w skład kompleksu "KS Wanda" w Krakowie.

 

Kolejną okazją do spotkania podopiecznych trenera Dominika Kwapisiewicza będzie dwumecz z BAS-em Białystok, którego dokładne miejsce i data rozegrania nie są jeszcze sprecyzowane. Wiadomo jednak, że obie drużyny rozegrają dwie gry kontrolne. Prawdopodobnymi terminami rozegrania spotkań są 18 i 19 sierpnia lub 19 i 20 sierpnia. Więcej szczegółów dotyczących sparingów z pierwszoligowcem z Białegostoku opublikujemy w osobnym komunikacie.

 

Niespełna tydzień później biało-niebiescy dwukrotnie zagrają z Projektem Warszawa. Miejsce rozegrania sparingów z podopiecznymi trenera Roberto Santilliego nie jest jeszcze znane. Warto dodać, że ubiegłym roku obie ekipy mierzyły się w przedsezonowych meczach w Arenie Ursynów w Warszawie. Istnieje więc szansa, że w tym roku zobaczymy stołeczny zespół w Suwałkach.

 

Trzy kolejne, wrześniowe weekendy, to dla naszych siatkarzy okres bardzo intensywnej pracy, bowiem w dniach 8-9 września wezmą oni udział w Turnieju Partnerskim w Radomiu i Kozienicach, a tydzień później będą gospodarzami XIII Memoriału Józefa Gajewskiego. Wydarzenie, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie transmitowane na antenie telewizji Polsat Sport.

 

Ostatnim etapem przygotowań biało-niebieskich do sezonu 2022/2023 PlusLigi będą sparingi m.in. z Indykpolem AZS Olsztyn na turnieju Nowym Dworze Mazowieckim, które są zaplanowane w dniach 23-24 września. Przypomnijmy, że siatkarze Ślepska Malow Suwałki powrócą na parkiety PlusLigi w pierwszy weekend października. Pierwszym rywalem biało-niebieskich w czwartym sezonie gry w PlusLidze będzie PSG Stal Nysa.

 

Plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2022/2023:

  • 11-14 sierpnia 2022r. - udział w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki (w Krakowie),
  • 18-19 lub 19-20 sierpnia 2022r. - sparingi z BAS-em Białystok (w Białymstoku lub Suwałkach),
  • 25-26 sierpnia 2022r. - sparingi z Projektem Warszawa (w Warszawie lub Suwałkach),
  • 08-09 września 2022r. - udział w Turnieju Partnerskim organizowanym przez Cerrad Enea Czarnych Radom (w Radomiu i Kozienicach)
  • 15-16 września 2022r. - udział w XIII Memoriał Józefa Gajewskiego (w Suwałkach),
  • 23-24 września 2022r. - udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego (w Nowym Dworze Mazowieckim).

Dodaj komentarz