Libero Ślepska zostaje na kolejny sezon

Paweł Filipowicz, libero Ślepska Malow Suwałki, przedłużył swój kontrakt

Paweł Filipowicz, libero Ślepska Malow Suwałki, przedłużył swój kontrakt z klubem i będzie reprezentował biało-niebieskie barwy w sezonie 2022/2023.

 

29-letni libero jest wychowankiem Czarnych Radom, który odnalazł swoją sportową ścieżkę w północno-wschodniej Polsce. Filipowicz ma na koncie dwa tytuły Mistrza Polski Juniorów (2010, 2011), tytuł Wicemistrza Polski Kadetów (2009) oraz... aż trzy tytuły Mistrza 1. Ligi (2013, 2017, 2019). W latach 2015-2017 reprezentował Aluron Virtu Warta Zawiercie (obecnie Aluron CMC Warta Zawiercie), skąd trafił do Suwałk. W biało-niebieskich barwach zawsze cieszył się zaufaniem trenerów. Podobnie było w debiutanckim sezonie Ślepska Malow Suwałki w PlusLidze, gdzie mógł liczyć na regularne występy pod okiem trenera Andrzeja Kowala. Dobra postawa na boisku, zaufanie włodarzy klubu i sumienna praca na treningach zaowocowały pozostaniem zawodnika w klubie na kolejne sezony. Paweł Filipowicz rozegrał dotychczas 51 spotkań w PlusLidze.

 

Dodajmy, że najbliższy mecz Ślepska już w czwartek 6. grudnia. W hali Suwałki Arena podopieczni Andrzeja Kowala zmierzą się z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Początek spotkania o godzinie 17.30. 

Dodaj komentarz