22-letni Brazylijczyk w Wigrach

WERICK CAETANO PIŁKARZEM WIGIER SUWAŁKI

Pierwsze wzmocnienie suwalskich Wigier przed startem rundy wiosennej. W środę (05.01) umowę z klubem podpisał 22-letni Werick Maciel Caetano de Oliveira.

 

Nowym piłkarzem biało-niebieskich został dziś Werick Maciel Caetano de Oliveira. Ofensywny pomocnik trafił do Suwałk na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Miedzi Legnica. 22-latek pochodzi z Brazylii, ale ma również hiszpański paszport. Piłkarską karierę rozpoczął w katalońskim klubie Unió Esportiva Sant Quirze de Besora. Występował także w młodzieżowych zespołach FC Barcelony oraz w drużynie U23 angielskiego Reading FC. Jesienią trenował w pierwszoligowej Miedzi, a występował w jej trzecioligowych rezerwach. Rozegrał 18 spotkań, strzelając 5 bramek oraz notując 4 asysty.

 

 

Źródło: Wigry Suwałki

2 Komentarzy

To ja Ci odpowiem. Niejaki Cesiek chadza na mecze kopaczy, rozsiada się w wygodnie fotelu, a w przerwie objada się i opija sowicie. I dlatego musisz bulić bo to wszystko przecież kosztuje. Aha, zapomniałem jeszcze o jednym. Ten brazylijski kopacz to małe piwo. Pobory pani prezes powalają z nóg. Utrzymujesz więc nie tylko brazylijskiego kopacza z Hiszpanii, ale też spore grono kolesi wspomnianego wcześniej Ceśka. 

Dodaj komentarz