Studio Tańca SOK z sukcesami online

Studio Tańca SOK z sukcesami online

Natalia Dobrzyń, tancerka Studia Tańca FLEX działającego w Suwalskim Ośrodku Kultury została laureatką ogólnopolskiego konkursu dla mażoretek organizowanego online.

 

Mimo, że z uwagi na obowiązujące obostrzenia nie odbywają się tradycyjne festiwale taneczne, można sprawdzać swoje umiejętności online. Natalia Dobrzyń, mażoretka ze Studia Tańca FLEX działającego pod kierownictwem Jadwigi Tylendy w Suwalskim Ośrodku Kultury, wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Dance @Home Solo Cup. W rywalizacji online dla mażoretkowych solistek młoda suwalczanka zajęła III miejsce w kategorii solo baton seniorki 2.

 

Konkurs miał na celu promocję tańca jako formy aktywnego spędzania czasu, również tego przymusowo spędzanego w domu. Uczestnicy startowali solo lub jako soliści reprezentanci zespołów. W myśl zasady #zostańwdomu należało przesłać wideo z własną choreografią nagrane w domu lub w plenerze. Internetowy turniej organizowany przez Stowarzyszenie Artystyczne Zespołu Aplauz Marklowice odbył się w dniach 23 kwietnia - 7 maja br., wyniki jury zostały ogłoszone w połowie maja. Jury doceniło pasję i zaangażowanie uczestniczek, które mimo trudnych warunków nie rezygnują z regularnych treningów i samodoskonalenia. - Jestem dumna z Natalii, jej odwagi, sprawności i inwencji - mówi Jadwiga Tylenda, trenerka zespołu suwalskich mażoretek z SOK.

 

 

Dodaj komentarz