Odkryłem coś pięknego w Suwałkach
Dla lubiących Moto
Życie nocne kwitnie.coś cudownego
Siedzę nocą w aucie na cichym osiedlu dobra muzyka a za oknem z miasta ten dźwięk moto po mieście, sygnały policji a Moto do odciny i co noc tak , coś pięknego.ja się zakochałem, ciepła noc słucham i się rozplywam
Telefon
Email
Kategoria ogłoszenia






