Śledztwo w sprawie organizacji imprezy weselnej w Suwałkach

Prokuratura Rejonowa w Suwałkach rozpoczęła śledztwo w sprawie organizacji imprezy weselnej

Prokuratura Rejonowa w Suwałkach rozpoczęła śledztwo w sprawie organizacji imprezy weselnej, która miała miejsce w sobotę 17. kwietnia.

 

Prokurator sprawdza, czy doszło do sprowadzenia niebezpieczeństwa dla zdrowia wielu osób poprzez organizację imprezy weselnej, co mogło spowodować zagrożenie epidemiczne. Jest to przestępstwo z art. 165§1 pkt 1 kodeksu karnego. Czyn ten zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności. Obecnie śledztwo toczy się w sprawie, nikomu nie przedstawiono zarzutów. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

8 Komentarzy

Jak ktoś jest zbyt młody, żeby wiedzieć jak żyło się w komunie, to właśnie tak. Donosicielstwo i paranoja. PRL bis, a będzie jeszcze gorzej. Parafrazujac Lenina: niedługo oddziały kowidian, będą sprawdzać ludzi czy są za Covidem, jak nie to pod mur i kula w łeb. Albo jak za okupacji hitlerowskiej spodnie w dół czy jesteś zaszczepiony? Ludzie tu nie chodzi o wasze zdrowie, tu chodzi o wasze zniewolenie. Powszechny syndrom sztokholmski. Wyłącz TV i włącz myślenie. 

Popieram komentarz wyżej, wyłącz TV i włącz logiczne myślenie! Zwłaszcza, że to kolejna "dziwna wiosna" z durnymi obostrzeniami!

Czas najwyższy przewartościować priorytety i zacząć cieszyć się życiem. Nie lękajcie się! Pozdrawiam logicznie myślących.

Teraz jest więcej donosicieli niż  za komuny.Ludziom odebrało rozum.Covid jest pretekstem do zniewolenia narodu i wzbogacenia się władzy  kosztem zwykłych ludzi.

co do tego ma Szumowski?? poza tym większa część pieniędzy zostałą zwrócona za respiratory, resztę też ten osobnik ma zwrócić, więć nie żyj nienawiścią bo dostaniesz zawału, udaru itp, temat jest inny więc nie zbaczaj z drogi i nie szukaj tematu zastępczego - niewiść - domena LEWAKÓW 

 

strzała

27/04/2021

Śledztwo???

Czy ktoś upadł na głowę?

I co sprawa w sądzie?

Przecież młoda para wygra.

Zwykły mandat

Dodaj komentarz