Ponad 6 lat więzienia za kradzieże

suwalscy policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn

Suwalscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Wśród nich był 39-latek poszukiwany przez sąd za kradzieże. Mężczyzna najbliższe 6 lat i 5 miesięcy spędzi w areszcie.

 

Tylko w poniedziałek (25.01) suwalscy policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych mężczyzn. Pierwszy z nich to 39-latek, który został zatrzymany po godzinie 12.00 na ulicy Kościuszki przez policjantów z patrolówki. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary 6 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże. 

 

Kolejny z poszukiwanych wpadł w ręce dzielnicowej przed 18.00 na ulicy Pułaskiego. 26-latek najbliższe 90 dni spędzi w areszcie, również za kradzieże. Natomiast w nocy, na ulicy Sejneńskiej, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli audi. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych siedzący za kierownicą 39-latek okazał się być poszukiwanym listem gończym przez Sąd Rejonowy w Suwałkach. Najbliższe trzy lata spędzi w areszcie za bójkę, uszkodzenie mienia i oszustwo. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznych, za co również odpowie przed sądem. Trzech poszukiwanych trafiło już do aresztu.

Dodaj komentarz